Dla firm

Firmy, których właścicielami bądź pracownikami są osoby kochające zwierzęta serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej działalności.

Każdą darowiznę przekazaną naszej organizacji można odpisać od podatku!

Formy pomocy są różne. Może to być zarówno wsparcie finansowe jak i wsparcie w postaci wykonania darmowych usług bądź usług w preferencyjnych cenach. 

W zamian oferujemy szeroko pojętą reklamę w postaci umieszczenia logotypów na naszej stronie www oraz na profilu facebook, możliwe jest także umieszczenie logotypu z informacją o wsparciu na samochodzie fundacyjnym oraz materiałach edukacyjnych i reklamowych (ulotkach i wizytówkach)

Jesteśmy elastyczni i z łatwością znajdujemy najlepsze formy współpracy, z pewnością dojdziemy do porozumienia. Zapraszamy do kontaktu! 

Zostań sponsorem
Wspieraj naszą organizację stałym miesięcznym przelewem. 
W zamian oferujemy reklamę firmy sponsorskiej podczas wydarzeń, w których bierzemy udział a także na materiałach przygotowywanych przez naszą organizację, na stronie internetowej, portalach społecznościowych.

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij