Wolontariusze

Tworzymy grupę ludzi zafascynowanych światem zwierząt oraz pomocą i opieką nad naszymi braćmi mniejszymi (a czasem też większymi :)) Swój wolny czas poświęcamy potrzebującym zwierzętom. Nie tylko poprzez bezpośrednie działania w terenie ale także poprzez szereg działań dzięki którym możemy nieść pomoc, edukować i przeciwdziałać okrucieństwu.

Zaangażować się w działania Fundacji można na różne sposoby. Część z nas działa w terenie przeprowadzając interwencje, kontrolując dobrostan zwierząt i ratując stworzenia czasem na skraju śmierci. Inni opiekują się potrzebującymi zwierzętami podczas ich leczenia oraz rehabilitacji a także stwarzając dla zwierząt domy tymczasowe. Edukujemy także dzieci i młodzież oraz przeprowadzamy akcje społeczne poruszające problemy dotyczące zwierząt. Ważną częścią wolontariatu jest e-wolontariat – działania w internecie umożliwiające znalezienie domów dla podopiecznych, organizację zbiórek, prowadzenie strony, profili na portalach społecznościowych.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i nie ma dla nas ograniczeń! Potencjalne utrudnienia jak odległość czy niepełnosprawność nie stanowią tu przeszkody. Cenimy i szanujemy wkład każdego wolontariusza. Regularnie organizujemy zebrania, na których spotykamy się wszyscy i omawiamy najważniejsze sprawy.
To od Ciebie zależy jak chcesz pomagać, zapraszamy!

Galeria zdjęć

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij