Zbiórka publiczna

Co roku występujemy do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z wnioskiem o wydanie pozwolenia na zbiórkę publiczną. Dary, które zbieramy to dary rzeczowe oraz środki finansowe. 

Historie naszy zbiórek śledzić można tutaj:  http://www.zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/wykaz-zbiorek.xhtml

Do Fundacji można przekazywać dary w postaci karmy dla zwierząt, akcesoriów zoologicznych jak zabawki, smycze, obroże, legowiska, kuwety, klatki, miski, szczotki oraz środki pielęgnacyjne dla zwierząt jak szampony, pasty do zębów, środki przeciw pasożytom. 

Zebrane podczas zbiórki środki w całości wydawane są na pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej, opieki nad zwierzętami, kastracji, zakupu karmy, leków, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów zoologicznych a także zakupu paliwa na wyjazdy interwencyjne ratujące życie i zdrowie zwierząt oraz wydruk materiałów weterynaryjnych. 

Galeria zdjęć

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij