Ratujemy Lucky'ego konia w tragicznym stanie

Dwie kromki chleba i wiadro wody raz na kilka dni. W taki sposób właściciel "opiekował" się swoim koniem, doprowadzając go na skraj wycieńczenia. 

Anemia, przerośnięte kopyta, mocna niedowaga, zaniedbana sierść i problemy skórne to tylko część jego problemów. Choć kondycja konia się poprawia, ciągle wymaga specjalistycznej opieki i leczenia. Na policję zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, koń został czasowo odebrany właścicielowi, czekamy na rozwój śledztwa. W tym momencie jednak musimy poradzić sobie z kosztami leczenia, badań, podkuć korekcyjnych, siana, słomy, oraz leków i suplementów wzmacniających, opieki weterynaryjnej. Na portalu pomagam.pl odbywa się zbiórka na rzecz konia. Badzo prosimy o pomoc, ponieważ koszty leczenia i utrzymania zwierzęcia stanowią dla nas duży kłopot. 

Zbiórka na rzecz Lucky'ego

Zbiórka na rzecz Lucky'ego Ratujemyzwierzaki

Ratujemy Lucky'ego konia w tragicznym stanie

Galeria zdjęć

Wspierają nas:

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij